wp

Sayfa Görüntüleme

1005
  • info@malatyayilmazlartemizlik.com
  • 042232322490
  • Özalper Mahallesi Kardeşlik Sok No:21 Yeşilyurt/MALATYA
  • https://malatyayikama.com

Hakkımızda

Malatya Yılmazlar Halı ve Koltuk Yıkama (caroet washing) ve Haşere İlaçlama Hizmetleri 2003 yılından bugüne siz değerli Malatyalı Hemşehrilerimize hizmet üretmektedir. Malatya da halı yıkama, koltuk yıkama (seat washing), yatak yıkama, (bed washing) stor perde yıkama (roller blind washing), perde yıkama (curtaing washing), kanepe yıkama (sofha washing), hazır yatak yıkama, battaniye yıkama (blanket washing), yorgan yıkama (duvet washing) ve haşere ilaçlama (Pest control) hizmetleri içe 7/24 saat profesyonel personelleri ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

 2003 yılından başlayan faaliyetimiz Halı, koltuk, Yatak, Perde, Stor Perde, Yorgan ve Battaniye yıkama faaliyetleri ile Malatya genelinde Haşere ilaçlama olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir. Malatya koltuk yıkama fiyatları güncel olarak bilgi alabilir, malatya buharlı koltuk yıkama hizmeti ve malatya halı yıkama olarak firmamıza başvurabilirsiniz. Malatya koltuk yıkama makinesi elemanlarımızı sizin için en modern cihazlar ile yeniliyoruz. Malatya halı yıkama fiyatları 2021 ve malatya halı yıkama fiyatları 2022 yılı karşılaştırması yapabilirsiniz. Malatya halı yıkama fabrikaları içerisinde en iyi hizmeti verme gayretini firmamıza görev edindik.  Malatya halı yıkama fiyatlarını en güncel haliyle alabilirsiniz. Malatya halı yıkama yorumları ile daha iyi hizmet vermemize yardımcı olabilirsiniz. Malatya en iyi halı yıkama hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Malatya halı yıkama yeşilyurt ve malatya halı yıkama battalgazi olarak en kısa sürede ve en iyi hizmeti alabilirsiniz. Malatya kenti halı yıkama hizmeti modern makineleri ile her türlü halı markaları royal halı, aslanlar halı, padişah halı, merinos halı, birillant halı, ipek halı, sanat halı, kuga halı, evidea halı, mudo halı, enza home halı, dinarsu halı, confetti halı, angora halı, step halı, pierre cardin halı, bellona halı, bella maison halı, koza halı, payidar halı, bahriye halı, halıca halı, madame halı, else halı, hepsi home halı, vivense halı, artemis halı, ayyıldız halı, kaşmir halılarınız özenle yıkama yapılır.

Malatya da profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmamız uzman ve profesyonel halı yıkama ekibi ile malatya en iyi halı yıkama hizmeti verme gayretinde olup malatya da firmamız sektöründe en iyi halı yıkama yolunda ilerlemektedir. Malatya battaniye yıkama hizmeti de veren firmamız malatya overlok ve halı kenarı kaplama ihtiyaçalarınıza da cevap vermektedir. Halı overlok malatya Malatya profesyonel olarak yerinde koltuk yıkama ve temizleme de yapmaktadır. Malatya halıfleks yıkama yerinde yapılmak ile birlikte malatya halı yıkama firmamıza da getirilerek halı yıkama işlemleri yapılmaktadır. Malatya halı yıkama Yılmazlar olarak yeni nesil teknoloji ürünü halı yıkama makinesi yüksek kalite standartları çerçevesinde yenilenmektedir. malatya halı yıkama halılarınız hijyenik koşullarda konsantre halı şampanları ile halı yıkama işlemleri yapılmaktadır. Modern halı yıkama yöntmeleri ve makinaları kullanarak yıkanan halılarınız profesyonel ekip ve uzman kadromuz ile halı yıkama hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti gözetilerek güvenilir hizmet vermektedir. Temiz ve hijyenik koşullarda yıkanan halılarınız malatya daki en iyi halı yıkama fabrikasında en uygun halı yıkama fiyatları ile halı yıkama hizmetini ücretsiz servis ile ayağınıza getiriyor. malatya halı yıkama fabrikaları otomatik halı yıkama makinası ile malatya halı yıkama firmamızda üstün teknoloji kullanılmaktadır.   

Malatya halı yıkama, halı temizleme, yorgan yıkama, stor perde yıkama, overlok, yerinde halı yıkama, halıfleks yıkama, kaliteli halı yıkama işlemleri deneyimli personel ile yeni nesil ekipmanlar ile farklı hizmeti en uygun fiyata malatya halı yıkama olarak almak için bizi tercih etmelisiniz.