wp

Sayfa Görüntüleme

1079
  • info@malatyayilmazlartemizlik.com
  • 042232322490
  • Özalper Mahallesi Kardeşlik Sok No:21 Yeşilyurt/MALATYA
  • https://malatyayikama.com

Misyonumuz

Malatya kolyuk yıkama ve halı yıkama hizmetleri veren Malatya Yılmazlar Temizlik her gün yenilenen temizlik sektöründe ilimiz olan malatya da 1995 te kurulmuş o yıllar içinde bu sektörde malatyanın hizmet açığı olduğunu fark etmiş ve hızla ve cesur adımlarla koltuk ve halı yıkama dallarında gerekli girişimleri sağlamış ve kısa sürede bu sektörde ismi duyurmuştur.

Malatya da profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmamız uzman ve profesyonel halı yıkama ekibi ile malatya en iyi halı yıkama hizmeti verme gayretinde olup malatya da firmamız sektöründe en iyi halı yıkama yolunda ilerlemektedir. Malatya battaniye yıkama hizmeti de veren firmamız malatya overlok ve halı kenarı kaplama ihtiyaçalarınıza da cevap vermektedir. Halı overlok malatya Malatya profesyonel olarak yerinde koltuk yıkama ve temizleme de yapmaktadır. Malatya halıfleks yıkama yerinde yapılmak ile birlikte malatya halı yıkama firmamıza da getirilerek halı yıkama işlemleri yapılmaktadır. Malatya halı yıkama Yılmazlar olarak yeni nesil teknoloji ürünü halı yıkama makinesi yüksek kalite standartları çerçevesinde yenilenmektedir. malatya halı yıkama halılarınız hijyenik koşullarda konsantre halı şampanları ile halı yıkama işlemleri yapılmaktadır. Modern halı yıkama yöntmeleri ve makinaları kullanarak yıkanan halılarınız profesyonel ekip ve uzman kadromuz ile halı yıkama hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti gözetilerek güvenilir hizmet vermektedir. Temiz ve hijyenik koşullarda yıkanan halılarınız malatya daki en iyi halı yıkama fabrikasında en uygun halı yıkama fiyatları ile halı yıkama hizmetini ücretsiz servis ile ayağınıza getiriyor. malatya halı yıkama fabrikaları otomatik halı yıkama makinası ile malatya halı yıkama firmamızda üstün teknoloji kullanılmaktadır.   

Malatya halı yıkama, halı temizleme, yorgan yıkama, stor perde yıkama, overlok, yerinde halı yıkama, halıfleks yıkama, kaliteli halı yıkama işlemleri deneyimli personel ile yeni nesil ekipmanlar ile farklı hizmeti en uygun fiyata almak için bizi tercih etmelisiniz.