wp

Sayfa Görüntüleme

1025
  • info@malatyayilmazlartemizlik.com
  • 042232322490
  • Özalper Mahallesi Kardeşlik Sok No:21 Yeşilyurt/MALATYA
  • https://malatyayikama.com

Vizyonumuz

1995 te malatya ilinde kurulan ve koltuk yıkama ve halı yıkama, ev, ofis temizliği, cami, kurum ve kuruluş temizliklerinde faliyet gösteren Malatya Yılmazlar Temizlik firmamız Sektöründe öncü gelişen teknoloji uyum sağlama bu sektörde yeni projeler geliştirme vizyonunu edinmiş malatya temizklik ve yıkamalar sektöründe öncülüğünü korumak, bu sektörde ekol olmak için yeni vizyonlar edinmeyide kendine vizyon edinmiştir

Malatya da profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmamız uzman ve profesyonel halı yıkama ekibi ile malatya en iyi halı yıkama hizmeti verme gayretinde olup malatya da firmamız sektöründe en iyi halı yıkama yolunda ilerlemektedir. Malatya battaniye yıkama hizmeti de veren firmamız malatya overlok ve halı kenarı kaplama ihtiyaçalarınıza da cevap vermektedir. Halı overlok malatya Malatya profesyonel olarak yerinde koltuk yıkama ve temizleme de yapmaktadır. Malatya halıfleks yıkama yerinde yapılmak ile birlikte malatya halı yıkama firmamıza da getirilerek halı yıkama işlemleri yapılmaktadır. Malatya halı yıkama Yılmazlar olarak yeni nesil teknoloji ürünü halı yıkama makinesi yüksek kalite standartları çerçevesinde yenilenmektedir. malatya halı yıkama halılarınız hijyenik koşullarda konsantre halı şampanları ile halı yıkama işlemleri yapılmaktadır. Modern halı yıkama yöntmeleri ve makinaları kullanarak yıkanan halılarınız profesyonel ekip ve uzman kadromuz ile halı yıkama hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti gözetilerek güvenilir hizmet vermektedir. Temiz ve hijyenik koşullarda yıkanan halılarınız malatya daki en iyi halı yıkama fabrikasında en uygun halı yıkama fiyatları ile halı yıkama hizmetini ücretsiz servis ile ayağınıza getiriyor. malatya halı yıkama fabrikaları otomatik halı yıkama makinası ile malatya halı yıkama firmamızda üstün teknoloji kullanılmaktadır.   

Malatya halı yıkama, halı temizleme, yorgan yıkama, stor perde yıkama, overlok, yerinde halı yıkama, halıfleks yıkama, kaliteli halı yıkama işlemleri deneyimli personel ile yeni nesil ekipmanlar ile farklı hizmeti en uygun fiyata almak için bizi tercih etmelisiniz.